| Aldutssss31 a întrebat:

Hei.Am slăbit 20 de kg,la corp arat bine(cat de cat), mai trebuie putin sport dar sanii arata urat. Mici, lasati si vai de ei.Nu faptul ca sunt mici ma deranjeaza, dar a ramas numai piele total. Daca imi pun implant ar fi indicat sa aleg o marime micuta? Nu vreau sa se mai lase dar nici sa nu am deloc sani. Daca imi pun 350-400 ml si ma mentin la aceeasi greutate si fac sport se mai lasa?

6 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

De lăsat nu ar prea trebui să se lase nici fără sport. Chirurgul știe ce să recomande după ce analizează bustul. Mai estetic e o mărime mai micuță, dar până la urmă e alegerea ta și o faci știind că durata de "viață" a silicoanelor este maxim 10 ani, unii susțin că pot ajunge la 15 ani.
Poți căuta doctorii pe Instagram ca să vezi ce fac, cum arată rezultatele și ce mai spun ei despre implaturi.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Doctorul estetician iti poate recomanda ce este cel mai bine pentru bustul tau.
Vrei sa lipsesti de la sala(presupun ca asa ai slabit) o luna, 2? Recuperearea dureaza.
Apoi trebuie sa porti un sutin special.
Sanii se lasa oricum pentru ca ei nu sunt formati din muschi ci din tesut mamar.
Cand vei avea copii se vor lasa din nou, cu implanturi sau nu.

| OFQuestions a răspuns:

Cati ani ai?

| OFQuestions a răspuns:

Ce greutate ai acum?

| OFQuestions a răspuns:

Si ce inaltime?

| valy69669 a răspuns:

Sunt frumoși și asa. Esti superba