| мαrrýиєlα a întrebat:

Hei amigo's. Here is o problemuta, in prima zi de scoala o sa ma imbrac in niste pantaloni cu talie lunga, o bluzita alba si niste adidasi crem. Problema e ca nu stiu cum sa imi fac parul, sa il las' desfacut si sa'l indrept sau sa'l ondulez... s'au dati-mi niste site'uri [ fara youtube ] cu tutoriale cum sa imi fac parul. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic sa-ti faci, fie o coada de peste, fie un coc ( cu gogoasa de par, ca sa fie mai elegant ), fie o coada simpla, dreapta si apoi sa-i acoperi elasticul cu o suvita de par. Succes la scoala!

| DomnisoaraPapusica a răspuns:

La tinuta ta merge 100% parul ondulat, dar nu prea mult, ci doar la varfuri. Daca nu vrei asa, iti recomand sa iti faci parul cu placa si sa il prinzi intr-o coada de cal in varful capului, apoi sa iti lasi intr-o parte si in cealalta niste suvite care sa atrane asa neglijent, in stilul „messy".

Sper ca te-am ajutat!

| AndyAndreutza a răspuns:

Ai putea sa ti-l impletesti intr-o parte. O sa arate sic. Funda?

| Ebbii a răspuns:

La tinuta ta iti merge sa te impletesti stil solz de peste.
Va merge.winking

| frumusika2004 a răspuns:

Pai dupa parerea mea onduleazati-l si prinde-l intr-o coada sau lasa-l desfacut.