| Delia1968 a întrebat:

Hei
As vrea sa-mi fac o gaura in ureche, singura dar imi e foarte frica.
Doare?
Cu ce trebuie?
Infectie?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Inceputul a răspuns:

Daca ti-o faci in partea de sus a urechii este posibil sa se infecteze, daca o faci jos nu cred ca patesti nimic. Dar trebuie sa stii cum sa ti-o faci.
Doare dar nu doare exagerat, eu iti recomand sa mergi intr-un loc special de facut gauri in urechi.

1 răspuns:
| DamienArmitage a răspuns:

Recomand cu pistolul la bijuterie. Se aplica un pic de gel ca sa nu se infecteze urechea, inainte de gaurire.