| Morooo a întrebat:

Hei! As vrea sa stiu exact ce castig daca devin lider Avon?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poți primi reduceri de pana la 40% din comanda in funcție de suma. Ceea ce mi se pare destul de mult, dacă îți faci clienți și ai comanda mare. Mai sunt și alte cadouri și promoții doar pentru reprezentanți.

| Tiopevuz a răspuns:

Salariu nu, dar iti dau produse cadou in functie de cat de mari sunt comenzile plasate de tine ca reprezentant.

| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Daca devii lider Avon vei castiga de 2 ori mai mult ca reprezentantii tai--de ex. daca un reprezenant de-al au castiga de ex. 100 lei pe comanda, tu vei primi 200 lei si tot asa happy

| Morooo explică (pentru TheGirlWithGlasses):

Super, se spune ca la inceput primesti un onorariu, cat este acela?

| TheGirlWithGlasses a răspuns (pentru Morooo):

Nu cred ca primesti un onorariu la inceput. Tu vei primi un bonus de 10-15% in plus la primele comenzi ale reprezentantelor tale + niste pachete de produse cadou happy