| DMuffin a întrebat:

Hei, aveti idee unde pot gasi ustensile cosmetice gen pensule pentru,. fondul de ten, eventual de calitate si nu comandate de pe internet...
Inafara desigur de cele de la sephora, douglas & co...
Va rog ajutati-mahappy

3 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

La orice supermarket sau hypermarket la sectiunea cosmetice :*

| mgtow a răspuns:

En el supermercado

| ioana_5498 a răspuns:

Neata, eu cand ma duc sa-mi cumpar unele produse de hobby, imi cumpar si pensule de make-up, sunt de foarte buna calitate http://www.profiart.ro/pensule-accesorii-make-c-81.html, dai un ban dar stai in fata, eu am o pensula pentru pudra de un an de zile.si este inca perfecta.