| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy Care stiti cum se face modelul de cosmos pe unghii? >:" Sau acela cu ziar xD.
Funda!

Răspuns Câştigător
| marinsakalu a răspuns:

Daca vrei ca unghiile tale sa rate perfect lasa asa naturale mie sincer nu imi placa fete date cu oja sau cu lacuri deoarece atunci cand Dumnezu ne-a dat pe pamant nu cred ca te-a lasat cu oja pe ele Funda pla!

| PigsCanFly a răspuns (pentru marinsakalu):

Sunt curioasa doar cum iese happy. NU folosesc deloc oja. Am doar una neagra pentru ocazii!

4 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Ala cu ziarul e simplu... pui ziarul in putin spirt si dupa il pui pe unghiewinking

| RaluuX a răspuns:

Termina o data cu muzica aia de pensionari!