| anonim_4396 a întrebat:

Heikiss. Care stiti niste site`uri despre frezuri sau >moda.big grin

5 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Multumesc frumos.hei si. celmaitare care mi-ai dat tu blogurile cele 2... da am vazut primele poze.si dupa aia nu am mai vazut pentru ca mi se blocat tot timpul cand intram.straight face... oricum. multumesc frumos! la TOTI.Care ma-ti ajutat love struckxx

| celmaitare a răspuns:

Melangeqmf.blogspot.com si sonyarice.tumblr.com sunt 2 bloguri de moda pe care eu le ador:*

| Diana_6039 a răspuns:

Pai scrie pe google: Frezuri 2010 pentru par lung sau scurt.Bafta:*