| bombonika1799 a întrebat:

Hei care sunt produsele voastre preferate pentru par,fata,corp,etc.
Care este crama voastra preferata de fata,lotiunea de corp,parfumul,luciul,fondul de ten,corectorul, ..etc?
Voi ce crama anti cosuri folositi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :).
Cremele preferate de fata sunt Bioderma Sensibio light si cea Sensibio rich pentru ca hidrateaza foarte bine, nu irita tenul si mai ales nu are parfum sau alti iritanti care sa distruga calitatea pielii in timp.

Lotiunea de corp Nivea milk http://payatdoor.com/Uploads/Nivea%20Smooth%20Body%20Milk%20%20250%20ml.jpg

Nu imi plac luciurile de buze, adica imi place cum arata dar ma calca pe nervi cand bate vantul si se lipeste parul de buze deci aleg balsamul de buze nivea essentiale care.

Fond de ten Bourjois Flower perfection, corector nu mai folosesc de ani buni dar cel mai mult mi-a placut l'oreal infallible, era sub forma de baton.

Ivaterm akne-syt folosesc pentru cosuri si sunt foarte multumita de ea :).

Daca vrei sa vezi pareri despre produse cauta pe google "Review..." si adaugi tu acolo ce te intereseaza gen " review fond de ten bourjois flower perfection ". :) Eu asa fac inainte sa-mi cumpar ceva, mai citesc si parerile blogaritelor inainte sa ma decid.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :)
Pt par :
Sampoane:Head&Shoulders,Wash&Go, Dalin :)
Balsam de par :Kaallos si Lotus

Pt fata:
Creme hidratante pentru fata: de la Nivea si Avon
Parfumuri(in special cele de la Avon):Passion dance, Little black/Little white dress, Incadessence, PurBlanca

Fondul de ten:
Oriflame:
https://www.google.ro/......ps?/search
Avon:
https://www.google.ro/......ps?/search

| BlackEyedGirl a răspuns:

Pentru par:
sampon wash & go
balsam de la nivea sau tot wash & go

Pentru fata:
crema hidratanta de la dove
solutie de curatat fata de la clean & clear
fond de ten folosesc de la miss sporti momentan si mi se pare foarte bun
pudra am una de la avon
crema anti cosuri si corector nu folosesc
ar mai fi machiajele (rimel, creion de ochi si de sprancene), dar astea nu am o firma anume de la care folosesc, atat timp cat sunt bune, dar fardurile de ochi folosesc de la astor, tin mai mult decat alte firme
balsam de buze de la nivea

pentru corp:
crema hidratanta de la dove
parfumuri am momentan: J. lo si inca unul foarte bun dar am uitat cum se numeste...

| Catacombe a răspuns:

Par : sampon head and shoulders, ulei de par avon
crema de fata : garnier
lotiune de corp : unt de cacao
parfum : avon little red dress, today
luciu : avon perfect kiss, sephora
fond de ten : fondul de ten mineral de la sephora
corector : wake me up si mac

| Imstrong a răspuns:

Heii. Stiu ca intrebarea e cu aproape 2 ani in urma dar ma plictisesc. laughing
Pentru păr - Eu iubesc șamponul Pantene. Și balsamul din aceeași gamă, nu am produse preferate să zic așa dar totuși am o mască de păr de la Avon ( Planet Spa) Mov așa cu fructe de pădure, și o ador! Îmi face părul super catifelat!
Față - Crema Nivea, E cea mai bună!
A, și pentru demachiere folosesc Apa Micelară de la Nivea 3in1, e magnifică, nici nu te dor ochii de la ea și curăță foarte bine, chiar și machiajul ochilor! Plus că hidratează!
Pentru corp, îmi place loțiunea de corp de la Avon ( Parisian Chic ) și loțiunea de corp de la Balea! :*
Parfumurile mele preferate sunt, și vor rămâne cele de la Avon!
În special Far Away Gold, și Rare Pearls. :X
Nu prea folosesc luciuri, ci doar balsamuri de buze! Gen Baby Lips, cele de la Nivea, și acel balsam de buze cu iasomie și vitamina E, așa roz, îl ador! happy
Fondul de ten preff, tot cel de la Avon!
Și corector, cel de la Garnier Roll-On.
Pentru coșuri cea mai bună e crema de gălbenele!