| mispis a întrebat:

Hei. Ce fond de ten sa aleg? De la Revlon sau MaxFactor? Am nevoie de niste sfaturi/sugestii.Azi vreau sa comand un fond de ten de pe site-ul asta dar nu stiu ce sa aleg intre Revlon si MaxFactor.Va dau si link-urile poate va ajuta. fundita, desigur+voot.
http://www.produsecosmetice.ro/search.php?cu=&q_br=14&cr ow=0
http://www.produsecosmetice.ro/......r1743.html

7 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Buna, draga mispis. Si eu m-am confruntat indelung cu aceasta problema si dupa ani de incercari iti pot spune 100% REVLON Colorstay cu SoftFlex, se gaseste in foarte multe nuante si in functie de tipul tau de ten. Daca vrei sa te convingi definitiv, iti recomand urmatorul link:
http://www.makeupgeek.com/......colorstay/
Sunt sigura ca te va ajuta sa te convingi.
Eu una, ori de cate ori trebuie sa imi cumpar ceva make-up, verific site-ul acesta sau ma interesez pe forum.
Tipa este foarte tare.
Eu chiar acum, de indata ce inchei acest raspuns, merg pe un alt site sa imi comand fondul de ten. Azi am fost la Carrefour sa verific un pic nuantele, sa vad ce mi se potriveste(era acolo 63 de lei) si acum mi-l comand de pe net(40 lei).
Abia astept decizia ta! XOXO

| Miruuuuu a răspuns:

Desi cele de mai jos au spus MaxFactor, eu iti spun Revlon.Ma uit pe Youtube la video-uri de beauty si spuneau despre Revlon si MaxFactor. Si desi e putin mai scump, este mai bun. Doar alege-ti culoarea potrivita pentru tenul tau! Succes!

| Smile_5509 a răspuns:

Pai eu nu folosesc nici unul nici altul dar iti recomanda Affinitone Mineral:]
Este foarte bunbig grin

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Max Factor love struck

Si eu am font de ten de la Max Factorwinking

| Ghost_2224 a răspuns:

Maxfactor :) si eu am unul asemanator ca asta:
http://www.produsecosmetice.ro/......r1063.html si este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revlon colorstay. e cel mai bun pentru gategoria pui de pret.mai ales daca ai tenul mixt sau gras.

| madalina_2518 a răspuns:

Eu folosesc de la Maxfactor si e bunhappy. dar am auzit ca cele mai bune fonduri de ten sunt cele de la l`oreal, mi-a spus o fata de la moddeling,,