| fetelerebele a întrebat:

Hei ce produse folositi cel mai muult bune de; la avon oriflame lady-s sau mai stiuuu eu ce asa vrea sa ma fac reperzentanta si nu stiu as vrea sa fie preturi mai miiici nu ca la avon totusi big grin funda

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Cele mai mici preturi sunt la Diva"s dar cele mai bune produse sunt la Oriflame.

| fetelerebele explică (pentru anka):

Si ce sa fac care sa aleg? la oriflame e ca la avon scump?/

| anka a răspuns:

La Oriflame sunt putin mai scumpe decat la Avon dar sunt elvetiene. Avantajul e ca trebuie sa pui comanda minima de 50 de lei si castigi 23%. La Avon trebuie sa pui comanda de minim 120 de lei si castigi doar 15%. Daca vrei preturi mici dar si calitate mai proasta intra pe Diva Cosmetics sau pe Lady"s Cosmetics.

| mara11654 a răspuns:

Daca sti ca nu ai clienti sa nu te faci reprezentanta.happy Eu m-am facut si nu aveam clienti si la avon trebuie sa faci minim 120 lei pe luna.

Bafta!