| frumusica01 a întrebat:

Hei cine sti de unde pot sa gasesc haine emo si haine neon? adica culorile alea aprinse. nu conteaza daca sunt pe siteuri dar va rog spuneti-mi de unde

4 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

Ilotti au aproape numai haine neon, iar haine emo poti gasi cam oriunde, nu cred ca exista magazine specializate numai pe genul asta

| Pitiica a răspuns:

Poți să încerci pe miniprix.ro pentru ceva haine neon,si prin magazine in new yorker, dragonul roșu, sprider, zara, si prin mall-uri găsești sigura si neon si gen emo:d sper ca te-am ajutat. fundita?puppy dog eyes

| AlexRock a răspuns:

Haine rock / emo /goth:
http://www.bestial.ro/
si prin orice magazin gasesti tricouri inchise, cu imprimeuri potrivite pentru stilul asta. de preferat ar fi tenesi ( converse mai exact dar originali). Ideea e ca in New Yorker, Berska, Pull&Bear, zara si altele -vei gasi destule haine pentru a i-ti defini stilul. Haine neon se gasesc peste tot, ideea e ca la calitati diferite. Una e sa ti le iei din Europa si alta e daca le ei din Berska, pentru ca ai mari sanse sa se strice culorile sau sa aiba rupturi. Mult succes cu cautatul si nu uita ca mai ieftin nu e mereu mai bine.:)