| AnOnImUl321123 a întrebat:

Hei cu ce sa "ma rad" la parul de la penis? De fiecare data cand ma rad o fac cu bigul si raman nuste firicele de par care ma irita, daca o fac cu foarfeca intr-un fel tot asa ma irit. Nu am masina de aia de tuns parul, are un prieten de-al meu dar nu ii pot spune sa imi dea putin masina de tuns ca sa ma rad... cu ea te tunde in cap iar dup eu sa ma rad la treaba? Ce pot face? Cu ce sa ma rad? Sunt baiat apropo.
O si nu am stiut la ce categorie sa incadreaz aceasta intrebare de aia am pus-o la asta. Astept raspunsuri!
FUNDA

4 răspunsuri:
| iJadex a răspuns:

Da cu bigul in raspar.

| AnnaaaMaria a răspuns:

De obicei, bigul cauzează iritații așa că trebuie să optezi pentru altceva și optează pentru o cremă depilatoare. Nu sunt scumpe, eu am dat 10 lei pe una și tubul e destul de mare, deci îți va ajunge pentru mai mult timp. O aplici pe zonele de unde vrei să iei părul, o lași să acționeze 10 minute și apoi iei cu un burete, iar pielea rămâne foarte fină

| SaschaM a răspuns:

Daca n-ai fi zis ca esti baiat, as fi crezut ca esti o fata cu penis.

| StilulMasculin a răspuns:

Foloseste lama cu grija.