| AliceAll a întrebat:

Hei. culoarea parului meu este blond(nu e vopsit) si as dori sa-l deschid la culoare caci acum iarna bate spre saten si nu imi prea place. ce as putea folosi sa mi-l fac o nuanta mai deschis? am auzit ca ceaiul de muşetel este bun dar altceva dinafara de acesta ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi aici mai multe metode de decolorare natură a părului:
http://www.tonica.ro/......urale.html

3 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Cu lamaie il poti deschide la culoare fara sa il vopsesti ^^

| Charlotte411 a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti cu vopsitul, dar daca iti doresti neaparat sa faci asta, mergi pe o nuanta mai dechisa.

| George_Alex_1994_9kqs a răspuns:

Salut.Eu zic ca daca este asa cum il descri, este foarte frumos si nai de ce sa ii schimbi culoarea.