| aLinuTzBTT a întrebat:

Hei cum pot sa imi fac parul sa imi stea frumos multe modalitati pentru a arata super parul e marisor si nu stiu cum sa mi-l dau in ce parte sa mi-l fac astept raspunsuri. Fundaa :*

3 răspunsuri:
| Hardsky1 a răspuns:

Poti sa folosesti ceara de par happy nu gel sau fixativ pentru ca parul ramane moale. iti poti ridica decat bretonul nu trebuie par mare...

| Eligirl a răspuns:

In ziua damazi baietilor le place sa-si faca parul cu gel daca tie mai mare creasta va arata mai mare cred ca o sa-ti stea bine(cu conditia sa nu pui foarte mult gel din cauza matretii ), dar daca nu vrei cu gel poti sa iti dai parul intr-o parte

| 1591 a răspuns:

Pentru a arata frumos perul trebuie sa fie curat pentru a parea ingrijit. Ai putea sa adopti o coafura relaxata, sa incerci sa iti dai parul intr-o parte dupa baie si sa il lasi sa se usuce asa (daca este putin cret nu este nici o probleme). Cred ca fetele prefera baietii cu parul natural si ingrijit decat pe cei cu parul plin de gel in care nu iti poti plimba degetele. Bafta!