| Dreamer12345 a întrebat:

Hei, cum sa scap de burtica in cel mai scurt timp posibil, si cu un minim de efort, mentionez ca nu am burtica mare e mica, si mananc regulat de 3 ori pe zi + 2 gustari. big grin Dau fundita pentru cel mai util raspuns. :*

Răspuns Câştigător
| August99 a răspuns:

20 abdomene in fiecare zi si stilul urmator de viata :
Mic dejun: Lactate, un fruct sau doua, un ceai cald.
Prânz: 300 g carne de pui cu legume preparate la abur, un fruct.
Gustare: 100 g lactate degresate.
Cina: 300 g peste sau oua, legume la gratar.

sau poti sa alergi 1 ora pe zi in loc de abdomene. norocwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ- incearca, ajuta, cel putin mie mi-a ajutat(eu am facut in fiecare seara), dar daca vreai ceva mai simplu, eu ma folosesc si de relax&tone de la topshop, e ft minunat.

| OanaMaria01 a răspuns:

Fa abdomene...este singura metoda de a avea in abdomen plat cat mai repede...100 pe zi sau chiar mai mult daca potihappyBaftahappy