| CreativeChannel a întrebat:

Hei. Cum să scap de puncte negre şi coşuri? Acum am un tratament "Eryfluid", e destul de bun pentru coşuri, le usuca. însă vreau să scap şi de punctele negre, recomandati ceva?

3 răspunsuri:
| Cristi94de a răspuns:

Cel mai simplu si eficient ii sa te duci la un dermatolog, el iti poate spune exact ce ai nevoie. Daca nu ai chef sa faci o vizita la dermatolog, poti comanda Crema Clean and Clear.

| Elyon001 a răspuns:

Heiii :3 Incearca mastile de argila. Sunt foarte eficiente la majoritatea tipurilor de ten. Eu o sa.ti mai spun diferite tactici de a scapa de puncte negre si cosuri in casa. Fa.ti un ceai de musetel si stai deasupra lui acoperita cu un prosop aproximativ 10 15 minute. Apoi freaca cu malai zona cu puncte negre. Nu apasa prea tare, ca sa nu iriti pielea. Iti mai poti face o masca din albus de ou cu lamaie. Sper ca ti.am fost de ajutor. Incearca.le nu te costa aproape nimic :3

| Monicutza29 a răspuns:

Pai poti sa te speli cu sapun borax eu ma spal cu el de mult si nu mai am nici puncte negre nici cosuri dar depinde de ten eu am tenul gras si imi trec mai greu cosurile dar e chiar bun