| Ruxiii a întrebat:

Hei! Cum sau cu ce se demachiaza rimelul rezistent la apa? Daca il folosesc in exces, pot risca la demachere sa-mi peird genele ((sa-mi cada din ele))? Mentionez ca este Miss Sporty Pump Up Lash.HELP!

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Iti recomand demachiantul pentru machiaj waterproof de la l'oreal. Uite-l aici http://ecosmetic.ro/......waterproof

2 răspunsuri:
| Ruxiii explică:

Si daca se poate sa-mi recomandati si niste produse nu foarte scumpe ((adica pana in 20 de lei)) pentru demachierea rimelului asta straight face

| membrugirl2010 a răspuns:

Hei! cel mai bun demachiant este uleiul de masline! pune-ti putin pe o bucata de vata/discheta demanchianta/hartie igienica/servetel big grin si strege-te!
Fundahappy:*happy?