| Vanessa95 a întrebat:

Hei cum se imbraca o fata skater? sunt niste reguli care trebuie urmate? FUNDAAAA

5 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

In primul rand poarta skateri sau tenisi. Poarta de obicei banderole de maini si/sau toto felul de bratari colorate.In vestimentatie nu pot sa zic ca se poarta aia si aia... porti ce simti u ca vrei sa portiwinking

| Andreea_7386 a răspuns:

Daca intrebi asta e clar ca nu esti fata skater talk to the hand

| cimi619 a răspuns:

Intai trebuie prima si prima oara echipamentul cel mai important...in rest trebuie doar sa te asortezi cu skatebordul adica cu culoarea nagru si mai preferat trebuie purtat ceva larg & comod

| auroraa a răspuns:

In haine normale. obisnuite, comfortabile, "skater" nu e o subcultura te imbraci asa cum iti place, poti adauga niste accesori mai indraznete sau haine unisex, sper ca te-am ajutat pa pa