| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Hei.Cumparati haine la mana a doua? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| anabelisa a răspuns:

Sa-ti spun sincer, chiar daca imi permit sa-mi cumpar haine de firme dintre cele mai scumpe, prefer sa-mi achizitionez si din astfel de locuri haine.Decat sa ma duc intr-un mall sa cheltui banii pe diferite articole vestimentare la preturi exagerate in raport cu calitatea, prefer sa-mi achizitionez dintr-un second hand ceva la mana a doua, uneori am norocul de a da peste lucruri noi, chiar fabricate de designeri renumiti sau case de moda celebre, la un pret rezonabil.Mama are o prietena, detinatoarea unui second hand care aduce lucruri foarte faine.Si mi-am gasit multe dintre tricourile mele favorite acolo.De ce mi-ar fi rusine de ceva cu care ma mandresc?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am cumparat, dar am o parere buna despre ele, gasesti si lucruri de calitate

| OnuOnulică a răspuns:

Nu am să fac niciodată chestia asta.Eu nu cumpăr NIMIC la mânia a doua!

| RaDuk a răspuns:

Eu uneori mai cumpar. Unele sunt de calitate foarte buna si atata timp cat iti sta bine ce conteaza de unde e, plus ca sunt si ieftine.

| Orochim4ru a răspuns:

Daca tie iti place un tricou, de exemplu, nu conteaza daca e de firma sau daca e la mana a doua, conteaza daca tie iti place

| myhamykaella a răspuns:

De ce nu? Nu am nicio problema cu asta. Merg acolo fara nicio rusine. Unele chiar sunt folositoare.