| Ipanda909 a întrebat:

Hei,daca fac multe genoflexiuni si exercitii pentru coapse,cam cate pe zi ar trebui sa fac ca sa se vada rezultatele? big grin
A mai incercat asta cineva pana acum?
P.S. sunt slaba, am cam 50 de kg si 1, 64.
merci

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mergi la sala sa te vada un instructor.

| Ipanda909 explică (pentru cristimihailov):

Nu,am mai fost. Adica imi facusem abonament la sala cu instructor cu tot si nu ma ajuta la nimic. happy Ma duceam practic degeaba pe acolo.

| cristimihailov a răspuns (pentru Ipanda909):

Sunt niste grupe de muschi care trebuie lucrate pentru ceea ce doresti tu. De aceea iti sugeram sa incerci intr-un loc cu cineva care a mai facut asta. Poti sa studiezi si tu sau poti sa faci genoflexiuni si alte exercitii de genul asta... si sa vezi rezultatele in ani. Sau poate nici atunci.

Faptul ca nu te-a ajutat ultima data la sala nu inseamna ca nu aceasta este calea, ci doar ca trebuie gasita o alta sala. Poti sa mergi si la kinetoterapeut sa iti dea o lista de exercitii pentru tine.