| PŞtefaniaP a întrebat:

Hei.Deci in curand facem pozele de album si sincer nu stiu ce haine sa-mi cumpar pentru ca sunt slaba si nu-mi sta bine cu orice.Ce fel de rochii si alte imbracaminte mi se potrivesc avand in vedere ca sunt destul de slaba? Multumesc mult, dau funda!

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu trebuie neaparat rochita larga, si cele mulate stau bine pe fetele slabute. O camasa+fusta, pantaloni, iti poti lua orice.

| Teardrop a răspuns:

Încearcă bluze cu mânecă lungă. Greutatea se vede, în general, cel mai naşpa la mâini. Dacă eşti prea grăsuţă, ai mâini mari, dacă eşti prea slăbuţă ai mâini scheletice.

Du-te la un mall şi probează, că-i pe gratislaughing Vezi cu ce gen de haine îţi stă mai bine. Nu-ţi putem zice noi, pe net, fără să te vedemlaughing

| alinutzaa2 a răspuns:

Buna poti lua si o rochita mai larga sa nu se vada ca esti slabuta si o pereche de sandalute cu toc mic...dar stai linistata ca multe si-ar dori sa fie asa ca tine...sa nu ma intelegi gresit, asa slabute ma refer

| alinutzaa2 a răspuns:

Da normal ii sta bine si cu o rochita mulata, o sa fi perfecta cu ce o sa-ti alegiwinking