| DaReZon a întrebat:

Hei. Deci sunt baiat si am o problema cu parul. Ma chinui sa gasesc o freza potrivita pentru parul meu dar mereu imi iese nasol :))
Parul meu, cand devine lung se ridica, pe margini, in sus si imi sta nasol. Este un pic "ondulat" si daca il dau cu gel in sus imi sta foarte rau. Uitati aici o poza facuta recent la parul meu: http://tinypic.com/view.php?pic=jgnrsi&s=5

As dori niste sugestii de frizura si sa imi spuneti cam cum mi-ar sta daca l-as lasa lung? Eu as dori sa imi mi-l las lung dar vedeti si voi ca pe margini se ridica.
Funda pentru cel mai sugestiv raspuns :)

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Woaah, ce ochi ai! Revenind :))..deci, daca parul tau se ridica pe parti inseamna ca e un picut mai rebel, ceea ce nu e neaparat rau. Daca l-ai lasa lung, la spate cred ca ti s-ar ridica in J la inceput, dar dupa ar fi in regula. Ideea e ca la parul lung conteaza cum ai fata, si eu nu o vad bine pe a ta. De exemplu, eu sunt fata tunsa scurt, pentru ca nu imi sta asa bine cu parul lung (da, ai citit bine). Incearca sa-l lasi in genul asta :
http://www.malecelebnews.com/......0649am.jpg

| Karlitta a răspuns:

Chel!laughingGlumesc.Hai mai. Putina imaginatie.Ia-ti niste gel si fa-ti o freza smechera. Uite aici niste poze.D-aia ras in parti pe cap cu model.