| deutza816 a întrebat:

Hei exista o alta metoda de imi face parul sa stea drept fara sa folosesc placa? Fundita.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un pieptăn și uscătorul de păr, vezi că este la Avon un pieptăn special.
Pa, pa.

| Lynna a răspuns:

Buna.
Dupa ce ma spal pe cap, eu il usuc foarte bine folosind si peria de par. Apoi il pieptan foarte bine din nou, iar apoi il mai usuc inca un minut cu feonul. La mine functioneaza ( sper ca ai inteles ce am vrut sa spun )
Bafta.

| Latinmoon a răspuns:

Dupa ce iti faci baie iti piepteni cate o suvita in parte si o usuci cu feonul va sta cv mai drept dar nu uita ca parul cu voulum sau mai cret este mai frumos!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.divahair.ro/......fara_placa
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| amelicika a răspuns:

Asteapta.

| MonsterBunny a răspuns:

Iti prinzi parul in 2 cozi cand e ud pe care le prinzi cu foarte multe elastice de par. Atat cat sa acopere toata lungimea parului si stai asa toata noaptea. Eu asta fac!

| nutzic a răspuns:

Am auzit de fierul de calcat, dar nu am incercat niciodata.
dar...vezi si aici:
http://www.divahair.ro/......fara_placa
succes;)

| JustAKiss a răspuns:

Eu ma usuc tinand capul in jos si functioneaza...

| Chiquita00 a răspuns:

Nu cred ca este ceva care sa indrepte parul asa cum o face indreptatorul.Mai bine l-ai lasa asa cum este de la natura deoarece este mult mai vesel sa ai parul cu creti sau un pic nearanjat.Eu am mult timp de cind folosesc placa si imi pare foarte tare rau deaorce nicidecum nu pot sa-mi fac parul devina cel de pe vremuri.Straduite sa folosesti mai putin placa si incearca inainte de culcare sa-ti pui o bentinta in cap si lasao pe tot parcurul noptii, la mine functioneaza.Incearca si zi-mi care este efectul.