| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei fetelor, am acest fond de ten : https://www.google.ro/......ps?/search

SI DE fiecare data cand am dau cu el dupa vrei ora 2-3 nu stiu sigur raman unsa ( nu stiu cum sa zic :)) ) de cee?
folosesc buretei de la aia, nu cred :-?
HELP.
Si daca imi ziceti cum se aplica cirect findul de ten v-as fi recunoscatoare. FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| Cherrylips a răspuns:

Hm...Poate nu e potrivit fondul acesta de ten pentru tine. Trebuie sa te orientezi putin si daca ai probleme cu tenul, sa investesti intr-un produs care este pentru tenul tau. Incearca Glo Minerals, Clarins, care sunt intr-adevar bune! Sper sa te ajute sfatul meu. Pe curand!

3 răspunsuri:
| NicollNikkyKv explică:

Imi cerc scuze pentru greseli dar ma grabesc :* Mersi

| ande06cata a răspuns:

Intinde-l mai bine, incearca cu mana sa-l uniformizezi. Sau poate folosesti prea mult.

| QueenR a răspuns:

Ramai unsa? Cum adica ramai unsa?!