| zaranoell a întrebat:

Hei :*.
Fetelor, am cateva intrebari.happy
Eu am parul saten mediu, vreau sa ma nuantez brunet(cu sampon nuantator), care din voi a incercat pana acum o nuantare? cum a ramas parul? s-a distrus? A ramas asa cum am auzit, la capete in alta nuanta si la radacini nuanta naturala? ati scapat de culore repede?
Orice alte detalii ar fi de ajutor, va multumesc! :*

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Eu am încercat o nuanţare. Părul a rămas brunet, deci nu a rămas la capete in altă nuanţă şi la rădăcini nuanţa naturală şi am căpătat culoare destul de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se duce repede dar ramane la capete asa cum ai zis. daca ai par frumos nu-l strica, iar daca vrei s afaci o schimbare neaparat da-ti cu nuantator si cand te supara capetele tunde-le.

| Miirrw a răspuns:

Am incercat si sa luat repede. Dar e misto.BAFTA

| Calatina a răspuns:

Cred ca nu merita... oricum parul primeste o trauma dupa folosira acestui sampon.ai culoare frumoasa...las'o asa)) parerea mea)

| kara234 a răspuns:

Nu chiar din potriva o sa iti stea cool