| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor am doua intrebari. :)
Ce parere aveti de fondul de ten affinitone de la maybelline, ati incercat?

http://www.envy.ro/......itone-2975

Ce parere aveti de rujul de buze in doi pasi, perfect stay de la astor, si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Flory_9244 a răspuns:

Fondul de ten este foarte bun numai ca are consistenta usoara si nu tine prea mult... dar in rest e super. love struck. fundita?happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am acelasi fond de ten, formula noua care tine 24 h. e foarte bun. ti-l recomand.winking si rujul e foarte bun, eu l-am primit... nu stiu cat a dat prietena mea pe el. thinking funda?batting eyelashes