| myreluca12 a întrebat:

Hei fetelor."...am o imtrebare. voi ce crema sau lotiune de corp folositi? as dori sa miroase frumos si sa nu coste o avere.ca sincer nu dau 40 de lei pe crema de 200 ml.laughing. si o mare FUNDA.kiss Multumesc mumos.hee heewinking

Răspuns Câştigător
| teo_7234 a răspuns:

Poti incerca Nivea Body Lotion, nu e scumpa si e si foarte buna pentru piele! eu sunt foarte multumita de ea, dar depinde de preferintele fiecaruialaughing

6 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Si eu folosesc o lotiune de corp de la Nivea. Mi se pare foarte ok si nu este foarte scumpa. Sper ca te-am ajutat!

| mona a răspuns:

Eu folosesc de la nivea, are un miros placut si nu costa o avere, incearca si tu

| CrisAvon a răspuns:

Ce parere ai de o crema de corp cu musetel si ovaz la 400 ml care costa 15 lei? Sau una cu unt de migdale si cacao (400 ml) la 13 lei? Astea doua miros exceptional de bine si au un pret accesibil zic eu. Cremele sunt de la Avon apropo.
Daca te intereseaza da-mi un mail pe cristina. avon22@yahoo.com si discutam acolo.

| EduPele a răspuns:

Dove