| NicollNikkyKv a întrebat:

Hei fetelor, cand te dai cu fond de ten, trebuie neaparat sa te dai dupa cu pudra? Daca nu te dai ce se intampla? sau cum arata adica CEVA SIMPLU FOND DE TEN + RIMEL thinking dar fara pudra se poate?

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa te dai cu pudra, eu ma dau numai cu fond de ten sau cu pudra nu ma dau cu ambele deodata
:*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic, eu nicioadata nu am folosit pudra

| PsychologistT a răspuns:

Pudra e pentru efectul matifiant, sa nu mai luceasca tenul si pentru fixare.
Nu se intampla nimic, e alegerea ta.

| ilinc a răspuns:

Nu poti sa te dai numai cu pudra s-au numai cu fond de te, dar merg si combinate de minune
da poti sa te dai cu fond de ten si cu rimel fara pudra dar merge si cu pudra
deci cum vrei tu

| Astella a răspuns:

Nu trebuie sa te dai si cu pudra ca nu e nimic special

| az0 a răspuns:

WTF ..ADica..WOOOW.vreau sa zic ..aa..Nu inteleg big grin

| Chitic_Alexandra_1990 a răspuns:

Da nu este nici o problema dar daca te dai cu mult se va observa foarte bine se se va vedea urat asa ca ar trebui sa te dai si pe gat\decolteu ca sa nu se observe dar nu este neaparat daca te dai cu putin.