| Aishaa a întrebat:

Hei fetelor! Care firma este mai buna pentru machiaj? Avon sau oriflame? sau altele? Sunt incepatoare, as vrea sa stiu si din puncutul de vedere financiar care au produse mai ieftine dar si ceva calitate. Voi ce folositi?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oriflame, Hemel, Sonya (Forever).
Pa, pa.

| Fllorentina a răspuns:

Incearca Life_Care, sunt bio si sunt foarte, foarte bune!:X

| Hypathia a răspuns:

Eu mă împac foarte bine cu produsele de la Elmiplant și nu sunt nici scumpe. Numai bine!

| Atelocin a răspuns:

Avon si Lady's.
La Lady's sunt si ieftine si de calitate.La Avon sunt produse bune dar putin mai scumpe.
De Oriflame nu am fost nici o data multumita.

| furtunika23 a răspuns:

Bunahappy eu am folosit si de l avon si de la oriflame dar sincer am ramas dezamagita atat in privinta pretului cat si a calitatiihappy
si acum folosesc produse de la inffinity care sunt accesibile si de calitatehappy. desi raman tot la deviza ca e mai frumos naturalulhappybafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriflame! Au şi preţurile mai mici decât la Avon, şi sunt foarte bune şi din punctul de vedere al calităţii:*! Avonul a avut un renume acum multi ani. acum nu mai au produse bune.decât foarte putine dintre elehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriflame

| jouly a răspuns:

Produsele avon sunt mult mai bune decat cele oriflame dar sunt putin mai scumpe.eu folosesc avon :X

Răspuns utilizator avertizat
| Ada_3811 a răspuns:

Din punctul meu de vedere Avon este de cea mai buna calitate din toate punctele ( ruj crema...etc). Eu stiu ca este cea mai buna marca si unele sunt ieftine.