| Victoria18 a întrebat:

Hei fetelor, cum trebuie sa te dai corect cu rimel? Adica sa zicem ca vrei sa te dai doar cu rimel la ochi nu cu fard, cu nimic, cum faci sa iti scoata ochii in evidenta cat mai mult un simplu rimel?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gen clipesti pe perie, explicat cel mai clar. laughing Cauta pe Youtube sa vezi

| TsunamiiiYay a răspuns:

Cum a zis si Alexandra, este ok si un ondulator inainte de aplicare. Eu cand scot peria osterg excesul pe marginea tubului dupa care il aplic de la baza spre exterior. Sper ca ai inteles happy

| LOLtoU a răspuns:

Mereu trebuie sa atingi radacinile, niciodata nu incepe de la mijlocul genelor. De asemenea, poti sa aplici mai mult de un strat, dar ai grija sa astepti sa se usuce complet primul inainte sa il aplici pe urmatorul.

| Alexandra257 a răspuns:

Trebuie sa le ondulezi inainte cu un ondulator de gene, nu e foarte scump si gasesti peste tot. Si rimelul conteaza bineinteles dar cred ca ondularea face diferenta.