| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor!
Îmi puteți da un sfat, o părere despre niște modele de unghii?
Ce ziceți, care vi se par mai dragute:
1. Babyboomer simplu/cu model pe inelar ( https://goo.gl/images/9o2aFh )
2. French jumate albastru jumate roz cu babyboomer roz-albastrul pe inelar
3. Un simplu nude
Aștept păreri, sfaturi sau chiar alte modele asemănătoare. Mulțumesc ????

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi-ar placea primele daca ar fi ceva mai scurte si n-ar fi atatea pietre.

| RAY a răspuns:

1,urate
2,dragute
3,frumoase

| Tobias78 a răspuns:

1. Unghii cu gel modele de Crăciun - Fulgi de nea;
2. Unghii cu gel modele de Crăciun - French.

| BlondaBlondii a răspuns:

Mereu am avut o slabiciune pentru unghiile simple si mate. Eu personal uasc french laughing. Un nude simplu si sti ca merge cu orice, si in orice situatie. De obicei eu imi fac un model pe inelar si pe aratator sau doar pe inelar. Acum depinde de tine. Care crezi ca ti se potriveste mai bine si cum crezi ca te vei asorta la fiecare. kiss Poti sa iti faci un nude si pe inelar sa iti pui niste chestii sau sa iti pictezi ceva pe el.

| Mirelanca538291 a răspuns:

Cele nude sunt cele mai classy