| Ecaterinuta335 a întrebat:

Hei, fetelor. Joi vreau sa merg in parc si o sa fie destul de cald. Ideea e ca vreau sa imi iau blugi scurti, dar sunt pe stop. Credeti ca o sa fie o problema? Si vineri vreau sa merg cu bicicleta. Sa imi iau blugi scurti sau lungi?
Nu vreau sa mi se intample ceva... Dar nu stiu...
FUNDA

4 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Nu e nicio problema, poti purta orice. Dar pentru 100% protectie, pune-ti un tampon nou inainte sa iesi afara.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Folosește un absorbant ca să nu mai ai de ce-ți face griji.

| LadyDee89 a răspuns:

Ce treaba au pantalonii? Ob-urile sunt cele mai bune, da daca nu folosesti, orice absorbant e bun! verifica-te des, din ora in ora daca poti, schimba-te cand e nevoie!

| Rx5hnS a răspuns:

Pune-ti un Ob si poti sa faci ce vrei. Eu am intrat si in mare cand eram pe stop si purtam un ob si nu a curs deloc.