| Fllorentina a întrebat:

Hei fetelor :* voi ati comandat vreodata de la TELE-SHOP aparatul de par : INSTAYLER? daca da ceparere aveti despre el?

uitati aici un site despre el : http://www.top-shop.ro/index.asp?tine=productview&pid=88 >400&csu=generalsubv=1&cex=22267&med=sem&orig=mcn&vir= no&src=ro_gen_generalsub_sem_google_1__InStyler&referrer =google_sem_22267&gkw=InStyler&gclid=CImS_IWJzaoCFcwq3wo dcn5syg

dau funda celui care ma convinge cel mai bine daca sa o cumpar sau nu :*

Multumesc!:D

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Foarte pe scurt: nu merita sa-l cumperi. Nu e cu nimic mai special decat o placa sau un ondulator obisnuit. Atata ca are 2 in 1 dar in rest. varza. Arde parul chiar mai rau.
Mai bine iti iei o placa de par Remington mai subtire cu care sa poti face si bucle si afacerea e de 100 de ori mai buna. Chiar nu merita sa dai bani pe el.

| kathgilbert a răspuns:

Sincer, nu ti-l recomand.
Faptul ca nu distruge parul este o mare minciuna. Orice aparat de coafare il deterioreaza. Si nu cred ca vei arunca o gramada de bani apoi, pe tratamente.
In general produsele de-acolo nu sunt cine stie ce. Iti pierzi vremea si banii. Mai bine iti cumperi ceva de la o firma de incredere, chiar si cu riscul de a-ti deteriora macar putin parul. Ca pana la urma, ideea e sa nu folosesti produsele de coafare de prea multe ori, ci doar cand e absolut nevoie. Daca ai probleme cu parul mai bine prinde-l. Cumpara-ti ceva ce intr-adevar stii ca merita.