| Ella_Michaella_1996 a întrebat:

Hei fetelor, voi cum va prindeti sutienul cand purtati ceva cu spatele gol?

7 răspunsuri:
| Rainmaker a răspuns:

Buna Ella!
de regula cand porti o rochie cu spatele gol, sutienul trebuie sa aiba bretele transparente.

| 123iNa a răspuns:

Te duci fara sutien

| Elvira575 a răspuns:

Se vind bretele transparente.
happy e ok

| lovecats123 a răspuns:

Eu port bretele transparente

| Valentina_Coltun_1990 a răspuns:

Asta nu mai este o problema, au iesit sutiene cu bretea transparenta. e chiar ok si lenjer

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Depinde! Cat de "gol" e spatele? Eu am un sutien adeziv, care acopera, dar nu prea ofera sustinere, si un sutien convertibil (bretelele se prind in mai multe feluri). Poti, de asemenea, sa nu porti deloc sutien happy

| BiuL a răspuns:

Nu port deloc sutien la hainele cu spatele gol