| Anonim00001 a întrebat:

Hei girls. :*
Am si eu nevoie de putin ajutor. big grin

Am parul lung, si vreau sa-mi fac diferite coafuri pentru scoala, sic, si sa nu dureze foarte mult, ca nu prea am rabdare (max 10 minute) Daca vreti, explicati aici sau dati-mi un site in care apare coafura, sau de pe youtube, link`ul. Va >multumescbig grin<

4 răspunsuri:
| RandomGirl a răspuns:

Uite intra aici http://www.youtube.com/user/bebexo?feature=results_main, tipa asta bebexo are foooarte multe tipuri de impletituri nu ai cum sa nu gasesti ceva care sa iti placa sunt usoare, rapide si de mare efect!
Enjoy! :*

| Mihaella01 a răspuns:

Si eu am parul lung si imi fac cozi impletite de la crestetul capului si nu il fac pe tot si dupa imi fac o coada impletita din parul pe care l-am lasat. sper ca ti-am fost de ajutor.happy