| andreea_5293 a întrebat:

Hei :*!
Imi puteti spune si mie cele mai bune servetele demachiante pentru tenul normal-mixt?

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu îți recomand șervețelele demachiante.
Dermatologii nu le recomandă pentru uz zilnic deoarece îmbătrânesc tenul și nu îndepărtează machiajul eficient. Le poți folosi când ești foarte obosită, după o petrecere, când călătorești etc.
În acest caz, șerveţelele demachiante Elmiplant sunt ok.
http://manie.ro/servetele-demachiante-elmiplant/
Numai bine!

| Amelya02 a răspuns:

Servetele umede de bebelusi, fara alchool, testate dermatologic cu allantoina, vitamina E si extract de aloe vera, cu ph-ul 5, 5