| MaddsTFK a întrebat:

Hei. la vară vreau să-mi decolorez părul şi să-l vopsesc albastru deschis. ştiţi cumva în cam cât timp o să se ducă culoarea?

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

Depinde cat de des te speli, vopseaua de obicei trece dupa 3 luni, nu trece de tot dar poate sa ti se decoloreze sa ti se vada verde sau o alta culoare mai diferita.
Oricum imi place ideea ta de albastru.
Succes!

3 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Daca vrei sa il vopsesti te poate tine culoarea si 2-3 luni.

| NoNameqed a răspuns:

Depinde cu ce-l vopsesti happy, vopseaua se duce in cateva luni 3-4

| KanuruChan a răspuns:

Vrei să ţi-l vopseşti cu albastru de metil sau cu vopsea? Dacă vrei cu albastru de metil, la 2-3 spălări se duce. Iar cu vopsea, depinde ce vopsea e. Dacă e mai bună, cam după vreo 3 luni.