| Anonim7hhsh a întrebat:

Hei. Nu știu cum sa îmi fac parul în seara de revelion. Menționez că am parul destul de lung și foarte des și infoiat. Și sunt roșcată. Am o rochie care îmi trece puțin de genunchi. Aveți vrei idee?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune o poză cu tine, după ce o studiem ne trec multe idei prin cap, ce vârstă ai? Tocuri porti? cît de inalte, trebuie sa fie stilletto, doar e revelionullaughing

| Anonim7hhsh explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu port tocuri și nici poze nu dau

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonim7hhsh):

laughing

| anamariarot a răspuns:

Un coc de genul: http://www.long-hairstyless.com/......sy-Bun.jpg
Mie mi se pare ca n-ai cum sa dai gres cu genul asta de coafura si ca merge cam la orice :D

| AliceFirea a răspuns:

Se poarta parul afro anul acesta.

| Natsuki a răspuns:

Ondulat sau cret.