| AllStar17 a întrebat:

Hei prieteni, salutare! Vreau si eu sugestii pentru o freza ca lumea. funda.

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Salut,tunde-te in lateral la 1 sau la 2, in spate 1-2 si sus spune-i sa iti lase parul pentru cum vrei tu sa ti-l faci.Bafta!

1 răspuns:
| Georgic7 a răspuns:

Te poti tunde capac ca majoritatea ceva gen Neymar 0 pe lateral si foarte lung pe mijloc sau cum imi place mie si sunt tuns si eu, mai scurt pe lateral pe 2-3 lung pe mijloc pana la mijloc la spate si cu o dunga pe margine(gen El Sharawy)