| TomaSorinel1974 a întrebat:

Hei puteti, sa imi spuneti cum sa ma imbrac la scoala sunt clasa a 5 a A si mi sau epuizat ideile, funda

Răspuns Câştigător
| AlinutuzUka a răspuns:

Pai.Poti sa te imbraci cu Blugi albastri cu bluza/tricou de culoare maro cu UGG maro si o geaca de piele maro. Si sa nu uiti accesoriile. Cercei-Buline si un lantisor cu un animalut.Care vrei tu. Parul poti sa ti-l faci: a) ondulat b)Prins in coada.

8 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Heyyy! Eu te sfatuiesc sa te imbraci,daca nu ai uniforma,intr-o pereche de blugi(care te avantajeaza) si un tricou alb,roz pastel, verde pastel, albastru, dar nu iti lua bluze neon, oricare ar fi culoarea acesteia.Incalta-te cu niste pantofi care iti plac, pune-ti ghiozdanul pe umar si poti pleca! Te pup!:**

| Pufi1999 a răspuns:

Doamne iarta-ma! Cum sa iti zicem noi cum sa te imbraci daca nu stim ce haine ai? God, ia-ti blugii si un tricou! Ce naiba, esti doar clasa a 5-a! Daca nu, du-te in pijamale!

| Cristea_Stefan_1944 a răspuns:

Cu uniforma.

| razvan1008 a răspuns (pentru Cristea_Stefan_1944):

Bun raspunslaughing.Te imbraci cu ce ai, lol

| TomaSorinel1974 explică (pentru Cristea_Stefan_1944):

Nu amsi nici nu vreau, la noi nu e cu din astea

| Cristea_Stefan_1944 a răspuns (pentru TomaSorinel1974):

Mai invata sa vorbesti:''NU amsi nici nu vreau'' straight face