| miyaS a întrebat:

Hei salut. Am avut vara trecuta parul lung(nu foarte) si foloseam placa ca sa-l intind, deoarece dupa ce imi creste mai mare, cam pana de la urechi in jos, vreau sa il spal si dupa uscare mi se increţeşte rău de tot si imi trebui placa video. Inainte o foloseam pe a prietenei mele dar acum numai sunt cu ea iar ea s-a mutat din Bucuresti(aici stau eu). >- Intrebarea mea este: Mai exista si alt mod sa-mi indrept parul cretos si putin lung(cam cu putin trecut de urechi in jos) fara placa de par? Fundă + O multime de multumiri sincere.

Răspuns Câştigător
| dodicuta a răspuns:

Dupa ce te speli la cap, iei o perie rotunda si indrepti parul in timp ce ii usuci cu feonul.

1 răspuns:
| miyaS explică:

(am vrut sa scriu placa de par, nu placa video in al 5-lea alineat)