| simonafrumoasa a întrebat:

Hei! spuneti-mi va rog cu ce imi pot inegri parul sa-l am negru negru. acum el este castaniu. si vreau doar remedii naturale. vreau sa merg cat de repede posibil la supermarket si sa imi cumpar ceva ce inegreste parul. dati-mi va rog nume de ceiauri care il ajuta la inegrire. ce cafea, nu prea scumpa pot sa imi iau. sau ce fructe nu vreau hena. si as vrea sa le amestec sa iasa apa foarte neagra si sa imi ramana culoareea pe par. sunt dispusa sa iau orice e natural. si sa stau ore in sir cu lichidul acela pe par. pentru ca eu vreau ceva produse care sa se fiarba pe foc.va rog da-ti un raspuns foarte rapid si daca e buna primi-ti funda

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Cu bitum

| Rinn a răspuns:

La Yves Rocher e un fel de sampon care iti inchide parul la culoare, te speli cu el dupa ce te-ai spalat cu samponul tau.