| andreea964 a întrebat:

Hei, stie cineva cum as putea diminua liniile fine( mici riduri) de la baza nasului, zona dintre sprancene? Si cum as putea preveni asta? Stau incruntata si asta probabil e cauza, desi am 20 de ani.

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Sa iti hidratezi pielea foarte bine de la exterior prin creme, uleiuri, sa bei multa apa si sa mergi la un oftalmolog. Si eu stateam incruntata intr-un timp, pana mi-am dat seama ca din cauza ochilor e problema. Port ochelari si nici nu-mi mai vine sa stau asa... Daca te deranjeaza ochelarii, poti recurge la lentile, dar mergi la medic