| Logout a întrebat:

Hei. Stie cineva de unde pot lua apa decoloranta pentru par? Decobex sau cum se numeste? Pe net nu am gasit nimic sad si maine vreau sa imi fac cateva suvite. Stiu ca nu e sanatos sa iti decolorezi parul deoarece se arde si toate proprietatile lui dispar. dar 2 suvite acolo >:"!? Deciii cum se numeste decolorantul, cat costa, de unde il iau si cum se foloseste?batting eyelashes si la salon nu am de gand sa ma duc ca e prea scump >:". help! tknx :X

Răspuns Câştigător
| florindella a răspuns:

Buna ce vreau sa spun este ca decobex este foarte bun pentru decolorarea parului in cantitati mici. daca esti deja alta culoare vopsita nu recomand! pentru ca este posibil sa il arda si nu e prea placut...in principiu mergi la un magazin intreaba de decolorantu asta si iti va da toate detaliile daca intrebi.Parerea mea

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

De la market, dar nu e apa, e pudra happy

| loricel a răspuns:

Decobez.Costa in jur de 10 lei.Il poti cumpara de la aproape orice magazin.

| allleeeee a răspuns:

Pai incearca decolorant de la Kallos, se gaseste in super-market.

| cristina a răspuns:

De la orice magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pudra decobes dar ai grija sa nu regreti mai bine dai cu apa oxigenata de cate va ori sau iti ei unnuanatator iar daca parul na mai fost vopsit mai bine pui direct o vopsea blond arctic si mult mai bine decat pudra aia de la decobes care sincer distruge te pup spor la suvite si multa grija