| FuckNormality a întrebat:

Hei stit cu ce program se pot pune acele buline pe poza cand o editezi? si cum se face funda; D

Răspuns Câştigător
| AcelasiEu3 a răspuns:

Incearca cu photoshop e foarte usor de invatat... daca nu uitate la niste tutoriale.

3 răspunsuri:
| ioanaccc a răspuns:

Http://photoeditor.phototools.ro/. Dai la Overlay -> Default -> Stop.

| breez3 a răspuns:

Eu folosesc photoscape'ul, trebuie sa dai click pe obiecte apoi pe iconita aia cu muntii si click pe poza. (cauti mai intai pe google o poza cu buline sau ce vrei u:* ) apoi dai la la opac. ceea mai mica, sau cum vrei tu.

| Smokey13s a răspuns:

Photoshop... Dar cum se face nu stiu exact, poti cauta tutorial pe youtube