| Stepheny a întrebat:

Hei. Sunt deja reprezentanta Lady's și Diva life cosmetics (m-am inscris foarte recent,nici nu a venit catalogul). As vrea sa mă mai inscriu la încă o firma, menționez ca am 14 ani, fac 15 anul ăsta. Daca e cineva reprezentant la Margo, mi-ar plăcea sa mă înscriu, daca mă puteți ajuta?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Conform legii in vigoare, nu ai dretul sa fii inscrisa si sa muncesti daca ai sub 15 ani impiniti!
Cine te-a inscris ca reprezentanta la Lady's si Diva, sunt in pericol, pentru ca au incalcat legea si au inscris copilasi sub varsta legala, raspunzand penal pentru aceasta infractiune.