| MeGhosta a întrebat:

Hei TPU`! Am 13 ani si faza este ca sunt mai dezvoltata.Eu pana acum sincer de la 10 ani nu am mai purtat rochii.Sunt genul funky-rock si imi doresc sa incerc sa port rochii mai des la ocazii speciale, asa ca am cautat pe ent rochii si in mall-uri si tot ce m-a atras au fost rochiile de genul acesta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres 27&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=153&vpy=297&dur=1232&hovh=289 &hovw=174&tx=113&ty=228&oei=qUEfTeblNMGa8QPPqJiFBw&esq=1 &page=1&ndsp=18&ved=1t:429, r:12, s:0&biw=1024&bih=677

Ceva mulat in sus pana la sold iar apoi o fusta tutu [bine. dar sa fie legate intre ele :)) sau sa se lege printr-un fermoar sau ceva de genul] Credeti ca imi va sta bine? :| Dupa cum vedeti la avatar am o poza cu mine si as vrea sa va dati cu parerea :D

7 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Ar arata bine pe tine. Dar nu iti umpli tot dulapul doar cu rochii de genu asta. Arati bine si poti purta si alte modele.

| MeGhosta explică:

Normal ca nu! laughing

| saidlaura a răspuns:

Cred ca iti va sta bine pentru ca rochia se potriveste unui corp dezvoltat si nu foarte plinut

| Miruna1279 a răspuns:

Buna!

Nu are de ce sa-ti fie jena. Mie mi se pare ca esti foarte draguta si ca poti purta acel tip de outfit. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine! Eu una cred ca te va prinde fff bine!

Sper ca te-am ajutat.

Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| frumoasa22 a răspuns:

Eu cred ca da si se si potriveste stilului tau

| Lilianne a răspuns:

Am vazut poza de pe profilul tau si sincer cred ca ti-ar sta foarte bine cu acel gen de rochita, ar veni frumos pe corpul tau, fiindca esti slabuta.