| anonim_4396 a întrebat:

Am fost ceva vreme bruneta si m-am decolorat cu syoss acum o luna,doua,parul meu este momentan un portocaliu; am incercat sa il mai deschid, dar decolorantul nu isi mai face efectul.Ce as putea sa fac sa il deschid?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Du-te la coafor, nu risca sa ajungi la peruca dintr-o greseala.
Si neaparat fa-ti niste masti cu ulei de masline, macar la varfuri, sa-l "repari" putin dupa tratamentul suferit

2 răspunsuri:
| Britralalalala a răspuns:

Poți folosi direct vopsea in nuanta pe care o vrei!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea poti face nimic, dimpotriva, daca mai incerci ceva s-ar putea sa-l arzi si sa cada.
Totusi, mergi la un coafor si ti-l vor vopsii ei cu ceva, daca parul este este prea degradat, acum dupa ce l-ai decolorat atat de mult.