| dubidubi a întrebat:

am fost de curand la un salon ca sa imi aranjez parul sa imi tai varfurile mai excat deoarece erau inspicate de la placa. din pacate m-am ales cu o noua frizura pe care o urasc in primul rand din cauza ca este prea scurt parul acum. ce tratament sau balsam, sampon as putea folosi ca el sa creasca cat mai repede?

1 răspuns:
| Peachy a răspuns:

Cumpara-ti de la plafar samponul Favisan pentru cresterea parului, eu am avut un tratament dur si mi-a cazut f mult par si m-am spalat cu Favisan( costa 10 lei la orice plafar) si vreau sa spun ca mi-a crescut miraculos de repede, se aplica in doua randuri si se clateste cu apa acidulata ( cu lamaie sau otet,scrie pe el) continte incrediente naturale(spirulina care grabeste cresterea parului), poti lua si vitamine de la Dopple herz(pentru cresterea parului),viaderm, anacaps, si aplicati masti cu ou, ulei de ricin(ajuta f mult la cresterea parului), vit A uleioasa, vit E, ulei de argan.