| StEfyOrOs12999 a întrebat:

Am mancat azi, nuci crude si mi-au ramas niste pete maro-verzui de la ele si nu se m-ai duc si arat ca un negru pe maini si incepe si scoala peste cateva saptamani si am inteles ca nu se duc foarte usor...Intrebarea mea este:
Cu ce pot sa scot petele? Plz raspundeti ca am nevoie si m-ai ales ca vinerea asta incep zilele orasului si o sa fie multa lume si nu vreau sa ma vada lumea cu mainile astea... sad !

Răspuns Câştigător
| Ana878 a răspuns:

Si eu am patit la fel cel mai bine e cu Sare de lamaie si sa iti ti mainile in apa calda!

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Lotiunea Lara!

| MisterSTAG a răspuns:

Clor,diluant,mult sapun...etc

| hondru a răspuns:

Sare de lamaie

| dumitry a răspuns:

Si eu am avut anul asta asa ceva de aceea iti voi spune sa-ti speli miinele de trei ori cu rosii verzi timp de 5 minute dupa care sa te speli cu apa cu sapun asa sa continui 3 zile